Infolinia dla IOD (i nie tylko)

Gdy wykorzystują Państwo w firmie serwis RODO-ONLINE.EU, jako Administratorzy czy Inspektorzy, to chętnie służymy pomocą techniczną i doświadczeniem przy obsłudze programu i związanych z tym pytań. Dobrze wiemy, że im wyższa jest fachowa wiedza i doświadczenie inspektora ochrony danych lub innej osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych, tym większa szansa na zbudowanie w organizacji, która go wyznaczyła, skutecznego systemu ochrony danych osobowych. Dzięki Waszym uwagom i sugestiom, na bieżąco wprowadzamy zmiany, które dostosowują działanie serwisu do potrzeb użytkowników.  

W niektórych sytuacjach bardzo pomocna w codziennej pracy okazuje się infolinia Urzędu Ochrony Danych Osobowych, skierowana jak się okazuje dla wszystkich interesantów, a nie tylko dla Inspektorów Ochrony Danych. Polecamy ją również Państwu, ponieważ można tam zasięgnąć aktualnej wiedzy rozmawiając z konsultantami (ekspertami) z zakresu ochrony danych osobowych (można też zweryfikować swoją wiedzę i otrzymać odpowiedzi / wytyczne na nurtujące nas wszystkich pytania, związane z całością zagadnień, z którymi spotykamy się na co dzień stosując RODO i inne ustawy dotyczące ochrony danych). 

Przypominamy zatem, że infolinia UODO czynna jest w dni robocze od godz. 10:00 do 14:00 pod numerem 606-950-000. Pamiętać przy tym należy, że Infolinia nie udziela porad prawnych. 

Pomoc techniczna RODO-ONLINE.EU jest dostępna dla Państwa pod numerami tel. +48 885 206 000 / +48 885 960 500 lub mailowo  pomoc@rodo-online.eu